Fungujeme bez obmedzení, ale myslíme na Vašu bezpečnosť

Prosíme vás o trpezlivosť, ak budete dlhšie čakať na doručenie tovaru. Kuriérska spoločnosť robí maximum pre to, aby vám boli zásielky doručované čo najskôr. Dodanie tovaru môže trvať niekoľko dní od expedovania objednávky.

Náš eshop aj naďalej odosiela objednávky v nezmenenom režime. Nakúpte preto pohodlne z vášho domova a balík vám doručíme kuriérom, bez toho aby ste museli vyjsť z domu.

Odporúčame online platbu vopred, nech si zásielku môžete prevziať čo najrýchlejšie. Ak si zvolíte platbu na dobierku, dobierkovú sumu je možné kuriérovi uhradiť iba platobnou kartou: hotovosť kuriér neprijíma.

Ak sa dá, majte na tvári rúško. Po prebratí zásielky si dôkladne umyte ruky mydlom.

Ďakujeme, že tvoríte s nami.

Doprava a platba

Všetky objednávky doručujeme pomocou kuriérskej služby Geis. Objednávky expedujeme najneskôr na nasledujúci pracovný deň po prijatí objednávky.

2,90 € pri platbe kartou online (Visa, Maestro)
3,70 € pri dobierke (2,90 kuriér + 0,80 € príplatok za dobierku)

Pri objednávke v e-shope vám pošleme e-mail a SMS o expedovaní objednávky. Deň pred doručením vás o doručení bude cez SMS kontaktovať kuriér a v deň doručenia objednávky vás bude kuriér kontaktovať telefonicky, aby sa uistil, či vám môže odovzdať tovar. Ak vás kuriér z nejakého dôvodu nezastihne, tovar vám doručí nasledujúci pracovný deň.

Rýchly a bezpečný prevod peňazí

Výhodou platobných brán je, že prevod prebehne za pár minút a vy nemusíte mať pri sebe pri preberaní zásielky od kuriéra hotovosť. Navyše môžete ušetriť 0,80 € za dobierku.

Pri dobierke si pripravte hotovosť

V prípade dobierky je nutné mať pri sebe v hotovosti čo najpresnejšiu sumu, aby nevznikli problémy s výdavkom.

Doprava a platba 1